#1 2012-08-22 19:55:22

 MadamePinkiPie

Księżniczka Celestia

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 21
Punktów :   

Ponaddźwiękowe Bum

Chyba każdy pamięta ten odcinek w którym Rainbow Dash uratowała życie Rarity i Wonderbolts, przy czym zrobiła ponaddźwiękowe bum! Przez to też księżniczka Celestia ogłosiła że to Rainbow Dash wygrała Mistrzostwa w Lataniu! Przedtem uczyła kibicowania Flutershy. Dla tych którzy tego odcinka nie widzieli mam link: http://www.youtube.com/watch?v=UypK5dlXDN0 . A dla tych którzy to widzieli mam konkurs! Polega on na napisaniu wszystkich części układu na pokaz i opisaniu o co w każdej części chodzi. Ułatwieniem jest link do odcinka który wstawiłam. Nagroda to Stanowisko Moderatora! Czekam na odpowiedzi!
http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2011/336/c/d/official_wonderbolts_lineup___png_by_larsurus-d4hy9j3.png


Balony i Brokat to jest to co kocham!

Offline

 

#2 2012-08-31 16:33:06

Midoe

Księżniczka Luna

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ponaddźwiękowe Bum

Sorka że zabieram nagrodę ale MUSZĘ to zrobić ^^
1 część: Slalom. Polega on na wymijaniu "słupków" z chmur, raz z jednej strony, raz z drugiej.
2 część: Kręcenie chmur. Rainbow bardzo szybko leci wokół jednej chmury. "Przeskakuje" do drugiej. Pierwsza nadal się kręci. I to samo, tylko z 2 i trzecią chmurą.
3 część: Sonic Rainboom. Dashie wzlatuje na dużą wysokość. Zaczyna pikować w dół. Półokrągła parabola (no to białe przed Dashie) to połowa sukcesu. Po chwili zmienia się ona na bardziej spiczastą. Widać na niej jarzące się wiśniowo błyski. Jeśli wytrzyma tak parę sekund, przekracza barierę dźwięku. Od miejsca przekroczenia rozchodzi się... no jak to powiedzieć... "tęczowe kółko". Za Rainbow pojawia się tęcza, już nie taka blada, gdy ona po prostu szybko leci, ale w pełni kolorowa, utrzymująca się długo.

I to by było na tyle *.*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.daclan.pun.pl www.aod-plemiona.pun.pl www.bstp.pun.pl www.bzclan.pun.pl www.4u.pun.pl